Benim Adım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Benim Adım

Mesaj  Admin Bir Salı Şub. 16, 2010 2:01 am

Yeni doğan sperm gerekli talimatları alıyordu:
Sinyali alır almaz ileri atılacaksın, olanca gücünü harcayarak tünelin çinden geçeceksin.

Sakın durma, vazgeçme, derinlerde kırmızı, top gibi bir şeyle karşılaşacaksın. Hemen onun yanına gidip kendini tanıtacaksın:

"Selam, benim adim sperm," diyeceksin. O da sana, "Selam,benim adim yumurta," diyecek.

Böylece tanışacaksınız ve birlikte geleceğin bebeğini oluşturmaya başlayacaksınız.

Ve o gün gelir. Sinyali alır almaz ileri fırlar sperm, var gücüyle ilerler, o kadar hızlıdır ki soluk soluğa kalır ama pes etmez.
Tünelin içinde ilerlemektedir. Bir ara arkasına bakar, çevresinde hiçbir arkadaşı kalmamıştır. Onlar için üzgündür ama görevini de yerine getirmek zorundadır.
İlerlemeye devam eder, derken sözü edilen top gibi kırmızı şeyi görür..

Hemen yanına gidip, kendini tanıtır: "Selam benim adim sperm." Yuvarlak, kırmızı, top gibi şey cevap verir:
"Selam, benim adim da bademcik.

Adamın biri nerde eğilmiş bi kadın görse arkadan dalarmış. Bu böyle sürüp gitmiş.
Bir gün adam tam iş başındayken melekler onu yanına çagırmış bir daha yaparsan seni cehenneme göndeririz demişler.
Adam tövbe etmiş bi süre. Bir gün adam otobüse binmiş önündeki kadın parayı düşürmüş
almak için egilmiş ve adam dayanamamış. İş bitince puf diye cehenneme gitmiş. Kadın hamile kalmış
ve çocuk da aynı babası gibiymiş. Bir gün melekler onu da yanına çagırmış ve bir daha yaparsan
seni de baban gibi cehenneme göndeririz demişler.
Çocuk tövbe etmiş ama üç beş gün sonra dayanamamış ve puf diye cehenneme
gitmiş. Çocuk bi bakmış cehennem buz gibi herkes donuyor.
Zebanilerin yanına yaklaşmış demiş ki:
-Ya cehennem dediğin yanar kazanlar kaynar burası neden böyle?
zebani cevap vermiş:
-...ına koyiim baban izin vermiyo ki eğilip de iki odun atak...

Admin
Admin

Kullanıcı profilini gör http://zeka.onlinegoo.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön