GERİ GÖNDER

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

GERİ GÖNDER

Mesaj  Admin Bir Ptsi Ara. 20, 2010 2:34 am

Adamın biri çok lüks bir restorana girmiş. Yemeğini ısmarlamış, gelmesini beklerken bi bakmış yan masada sarışın, iri göğüslü uzun bacaklı bi fıstık....

Bir süre ağzı açık vaziyette baktıktan sonra dayanamamış garsonu çağırmış:

'Yan masadaki şu nefis yaratığı görüyo musun, ona en pahalı şarabınızdan ısmarlamak istiyorum' demiş.

Garson restorandaki en pahalı şaraptan bir şişeyi fıstığa götürmüş... Kadın bi şişeye bakmış bi adama bakmış ve çantasından bi kağıt çıkarıp bişiler yazmış, adama götürmesi için garsona vermiş. Garson kağıdı adama vermiş adam bi bakmış ki şöyle yazıyor:

'Bayım, eğer garajınızda son model bir BMW, banka hesabınızda 10 milyon ve bacaklarınızın arasında da 20 cm.lik bişeyiniz varsa gönderdiğiniz şişeyi zevkle kabul ederim...'

Adam bunları okuduktan sonra bi an durmuş, o da bi kağıt çıkarıp bişiler karalamış ve garsona vermiş 'bayana götür bunu' demiş...

Garson notu götürmüş sarışın afet kağıdı acmış ki aynen şöyle yazıyor:

'Sadece bilmeni istedim benim garajımda bir Ferrari Testarosa, bir BMW 850iL ve bir de Mercedes 560SEL var, banka hesabımda ise tam 30 milyon dolar... ama senin gibi muhteşem bi kadın için bile 5 cm. kestirmeye hiç niyetim yok!.. Onun için ŞİŞEYİ GERİ GÖNDER...'

Admin
Admin

Kullanıcı profilini gör http://zeka.onlinegoo.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön