M A T A D O R

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

M A T A D O R

Mesaj  Admin Bir C.tesi Kas. 08, 2014 5:22 am

Arabın biri İspanya seyehati sırasında bir restorana gitmiş ve bir masaya otumuş ve yemeğini söylemiş. Yan tarafta vazolarda çiçeklerle süslenmiş bir masaya da kelli felli bir adam gelip oturmuş. Arabın yemeği gelmiş ve yemeye başlamış.. O arada restoranın kapısı açılmış önde tepsi elinde bir garson ve arkada bando…. Tattiri tattiri … tattiri bando eşliğinde garson yandaki masaya tepsiyi koymuş.. Garson tepsinin kapağını açmış içindeki lüks tabak içinde yuvarlak irice 2 adet et varmış… Arap garsonu çağırmış ve demiş ki; o masaya bandolu servis bize neden yok? Garson demiş ki; O masa özel efendim , önceden 500 Dolar ödeyerek rezervasyon yapıyorsun , her hafta yapılan boğa güreşinde ölen boğanın testisleri özenle pişirilerek bando eşliğinde takdim ediliyor… Arap ben de gelecek hafta için rezervasyon yaptırmak istiyorum diyor ve 500 doları ödüyor… Bir hafta sonra arap gidip o masaya oturuyor… Kapı açılıyor ve önde garson arkada bando… tattiri… tattiri.. tattiri bando eşliğinde garson tepsiyi masaya bırakarak kapağı açıyor.. Arap bakıyor etler çok küçük geçen haftaya göre… Garsona soruyor: bunlar neden bu kadar küçük?
Garson: Her hafta boğa ölmüyor ki efendim, bu hafta matador öldü….

Admin
Admin

Kullanıcı profilini gör http://zeka.onlinegoo.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön